KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16363167
nr 1636 3167
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Blomsterstilleben. Signerad, daterad 1999. Akvarell, bildmått: 44x32 cm, yttermått inklusive ram: 62x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 18:12:48
18/8 22:36:56
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger